İnternetten Para Kazan

Merak Ettikleriniz


Buda çok enteresan ve internetten para kazanmayı Loto oynamak gibi gören kişilerin sorusudur! Bir nevi aslında insanların internete bakış açılarını da ortaya koymaktadır. İnternetten para kazanmak öğretmenlik, esnaflık, memurluk, doktorluk vs. gibi ciddi bir iştir, her iş gibi emek vermeniz gereken durumlar ve para kazanacağınız 
dönemler olacaktır. Doktorlar da çok iyi kazanıyor, avukatlar da öyle, neden herkes doktorluk ve avukatlık yapmıyor? Bu bir tercih meselesidir, kimi tercih etmez, kiminin zeka seviyesi yetmez, kimi dener yapamaz, kimi inanmaz ve başlamadan biter bu iş onun için, yani sonuç olarak herkes neden bu işi yapmıyor diye sormak abesle iştigaldir.

Kolay para kazanma ve hemen zengin olma hayalleri kuran kişiler hayal kırıklığına uğrayacaktır! İnternetten para kazanmak loto oynamak değildir, öncelikle bunun farkında olmalısınız. Ama iş olarak internetten para kazanmak kolaydır; Evinizde, çayınızı kahvenizi yudumlarken günlük birkaç saat çalışmak, patron stresi olmadan kendi işini yapmak ve muhtemelen normal hayatta kazanabileceğinizden fazlasını kazanmak sizce de kolay değil midir? İşte bu noktada ince bir çizgi vardır, internetten para kazanmak iş ve çalışma koşulları olarak kolaydır, ancak kolay para kazanmak değildir.(Loto, bilet, şans oyunları, miras gibi çalışmadan elde edilen kazançlardır kolay para)

Tabi ki kazanamazsınız. Ancak Heraykazan sizlere bir süre emek verdikten sonra (1-3 ay gibi) kazançlarınızı otomatikleştirmeyi öğretmektedir. Yani bir süre sıkı bir şekilde çalışıp emek verdikten sonra kazançlarınızı otomatiğe bağlayıp çalışmadan, gezerken, tv izlerken, başka işler yaparken hatta uyurken bile para kazanmanız mümkündür. Yani arada yine ince bir çizgi vardır, bu çizgiyi görebiliyorsanız internetten para kazanmanın ilk adımını geçtiniz demektir.

 

İnternetten alışveriş yaparken dikkatli olmak gerekiyor haklısınız. Ancak doğruyu yanlıştan ayırmakta sizin göreviniz. O yüzden size yardım etmek adına ve yapacağınız alışverişin % 100 güvenli olduğuna dair 2 tür garantiniz vardır: Web site güvenliği: Yapacağınız tüm işlemler 128 bit SSL sertifikası güvencesi ile yapılmaktadır, yani hiçbir bilginiz bizde tutulmaz ve direkt olarak bankaya iletilir. İkinci olarak ise ödemeleriniz Netpay Bilişim Ltd. Şti. tarafından (Xticaret web sitesi ve sanal pos yapısı ile) güvence altına alınmıştır. Ürünler elinize 1 hafta içerisinde geçmezse, xticaret’e başvurup paranızı geri alabilirsiniz. Ayrıca bildiğiniz üzere bankalar güvenilir şirketler hariç kimseye 
sanal pos vermez, dolandırıcılık gibi bir durumda dava ve şikayet hakkınız, ayrıca ilgili bankaya başvurma hakkınız yine sizin elinizdedir.

Kazançlarınız her ayın belli dönemlerinde (genelde ayda 2 kez olmak üzere) banka hesabınıza yatırılır. Hangi banka ve net olarak ne zaman yatırılacağı kayıt olacağınız satış ortaklığı ağlarına göre değişim gösterebilir. Bunlar hakkında detaylı bilgi ürün içerisinde verilmiştir.

 

Vergiler, kazançlarınız hesabınıza dahi yatırılmadan kesilerek sizin adınıza devlete yatırılır. 
Yapacağımız tüm işler devlet kontrolü altındadır, o yüzden isteseniz de istemeseniz de vergi kaçıramazsınız.

 

Yapılan iş devlet kontrolünde, vergileri ödenerek yapılan % 100 legal bir iştir. İllegal hiçbir tarafı yoktur.

 


Parayı anlattıklarımızı uyguluyarak kazanacaksınız. Ödemeyi ise hesabınızın bulunduğu satış ortaklığı ağları ve CPA ağları yapacak. Kazandığınız para satış ortaklığı ağları ve CPA ağları tarafından istediğiniz banka hesabına yatırılacak. Bazı yabancı sitelerde çek yolluyla ödemeler yapılır.

 

Bu işi yapabilmek için herhangi bir yaş sınırı yok ancak kazançlarınızı çekebilmeniz için vardır. Zaten mantıken düşündüğünüzde 18 yaşından küçük birinin kendine ait hesabı yoktur, böyle bir durumda internetteki hesaplarınızı ailenizden birilerinin üstüne açabilirsiniz.

Bu tamamen size bağlı. Genelde anlatılan sistemler ücretsizdir, birkaç yerde ufak harcamalar yapmanız gerekebilir,  ancak bunların da ücretsiz alternatifleri bulunmaktadır.  ancak bazı yerlerde ufak miktarlar harcamak (20-100 TL arası gibi) hem kazançlarınızı 3-4 kat artırabilir, hem de kazanma hızınızı olumlu yönde artırabilir.  O yüzden kâr-zarar hesabınızı yapıp, maddi durumunuzu da hesaba katarak hangi yöntemleri kullanacağınıza siz karar vereceksiniz ki dediğim gibi sistemin % 95’i ücretsizdir, sadece bazı istisnalar olabilir o da size bağlıdır.

 

Hayır. Heraykazan dijital yani indirilebilen bir üründür. Ürünleri kredi kartıyla satın aldıysanız, ödeme işlemi tamamlandığında anında indirme sayfasına yönlendirilirsiniz. havale ile alımlarda ise havaleniz bize ulaştıktan sonra siparişteki mail adresine indirme linkinizin gönderimi yapılır.

 

Evet bu mümkün. Yapmanız gereken tüm adımlar sırasıyla anlatılmıştır. Görme, dinleme probleminiz yoksa sadece gördüklerinizi uyguluyarak sistemi kurabilirsiniz.

Normal hayatta nasıl para kazanırız? Bazılarımızın bir mesleği vardır, bazıları ticaret yapar, bazıları memurluk yapar vs. Bunların hepsi aslında normal hayatta para kazanmak için bir yoldur. İşte internetten para kazanmanın da yöntemleri vardır, Satış ortaklığı, cpa marketing gibi. Biz sizlere bu yöntemlerin neler olduklarını ve nasıl uygulandığını öğretiyoruz, siz de uygulayarak para kazanıyorsunuz, Bu kadar basit aslında. Ne kadar vakit ayırmam gerekiyor aslında komik bir sorudur. İnternetten para kazanmada amaç zaten kendi işinin patronu olmaktır, canınız ne kadar isterse o kadar vakit ayırırsınız, canınız ne zaman isterse o zaman çalışırsınız! İllaki bir vakit aralığı istiyorsanız günlük 1-2 saat yeterli olacaktır. Sistemi oturttuktan sonra AYDA 1-2 saat çalışmak bile yeterli olacaktır.

Heraykazan, İnternetten Para Kazanmak konusunda sıfır bilgisi olanlar için en temelden başlayıp zirveye doğru adım adım bir yolculuktur. O yüzden Heraykazan’ın esas sizler için hazırlandığını bilmenizi isterim. Sonuç olarak evet siz de internetten para kazanabilirsiniz.

Not: İnternetten para kazanmak diploma gerektiren bir iş değildir, sizden büyük bir zeka veya tecrübeniz olmasını da beklemiyoruz, ancak bu setten maksimum fayda alabilmek için en azından basit bir internet kullanıcısı olmanız gerekmektedir, örneğin bir üyelik formunu doldurabilmeli, facebook, mail gibi basit işlemleri yapabiliyor olmanız gerekir.

Anlatımların odak noktası olan satış ortaklığından dünyada milyonlarca kişi, Türkiye’de ise binlerce kişi para kazanmaktadır. Heraykazan bu sistemi en iyi öğreten ve en kaliteli eğitim modellerinden biridir, ancak size anlatılanları prensipli bir şekilde uygulayıp uygulayamayacağınızı bilemeyiz, ayrıca yukarıdaki değişkenleri de (zaman, çalışma,azim vs.) hesaba kattığımızda bu sorunun cevabı sizdedir. Biz kendimize ve kazançmodelimize güveniyoruz, Siz de kendinize güveniyorsanız kazanmamanız için hiçbir sebep yoktur. Size anlatılanları prensipli bir şekilde uygular ve azimle çalışırsanız kazanmamanız imkansızdır.

 

Keşke elimizde geleceği gören bir top olsa da kimin ne kadar kazanabileceğini bilsek, ancak maalesef yok. Bir kişinin ne kadar kazanabileceği, kendisine, anlatılanları ne kadar prensipli olarak uyguladığına, ne kadar emek verdiğine göre değişir. Bu işten 100-200 TL gibi ufak rakamlar kazanabileceğiniz gibi aylık 8.000-10.000 gibi büyük rakamlar veya fazlasını da kazanmanız mümkün. Yinede fikir vermek açısından; Bu sistemi kurdunuz ve bir ürüne satış ortağı oldunuz, ürünün fiyatı 100 TL olsun, komisyonu ise % 50; Günlük bu ürünün satışının sadece 1 tanesine aracılık ederseniz Günlük: 50 TL, Aylık: 1500 TL kazanabilirsiniz, 2 satışa aracılık ederseniz Günlük 100 TL, Aylık 3.000 TL kazanabilirsiniz. Ya 3-4-5-10 satışa aracılık ederseniz? Yani kazanmanızın bir sınırı yok! Size anlatılanları ne kadar iyi uygularsanız o kadar çok kazanırsınız.

Bu sorunun cevabı birçok değişkene bağlıdır. Bu değişkenler;  Zaman, bilgi, azim, emek.olarak sıralanabilir. Bunların ne kadarına sahip olduğunuzu bilemediğimiz için tam bir zaman vermek mümkün değildir. Ancak yinede gözlemlerimiz bizi tercih edenlerin 3-6 hafta içerisinde kazanmaya başladıklarını göstermektedir.

Soru Sorun Uzmanına Sor