İnternetten Para Kazan

Online Satış Ortaklığı Nedir?


Online satış ortaklığı, ürünlerini (fiziksel veya dijital hiç fark etmez) daha fazla satmak ve pazar payını genişletmek amacıyla pek çok firmanın kullandığı bir çeşit pazarlama stratejisidir. Siz, ürünlerini satış ortaklığı sistemiyle pazarlamak isteyen bir firmanın web sitesine veya doğrudan binlerce ürünü bir arada bulabileceğiniz affiliate ağlarına üye olursunuz ve size verilen özel reklam linkleri üzerinden tanıtım çalışmaları yaparsınız. Bu özel linkler sizi tanıyan kodlar içerdiği için bunlar üzerinden gerçekleşecek her başarılı satış, size belli oranlarda komisyon kazandırır.

Satış ortaklığı günümüzde pek çok firmanın pazarlama stratejisinde yer alan çok yaygın bir online ticaret modelidir. Bu sistemde firmaların çıkarı; daha fazla satış ve tabi ki daha büyük pazar payı olarak açıklanabilir. Bireysel girişimciler için ise, sermayesiz olarak işe başlama fırsatı ve minimum risk ile en çok kazandıran internetten para kazanma yollarından biri olması büyük ilgi görmesine vesile oluyor.

Satış ortaklığı yaparak para kazanın.

Satış ortaklığı yaparak para kazanmak, gerçek hayatta olduğu gibi internette de para kazandırmaktadır. Gerçek hayattaki bazı iş modellerinde bir ürünün satılmasına aracı olursanız komisyon alırsınız aynı şey internet dünyasında da geçerlidir. İnternetten satış ortaklığı ile bir ürünün satılmasına aracı olarak siz de para kazanabilirsiniz.
 
Satış ortaklığı nedir? nasıl yapılır?

Satış ortaklığı bir ürünün satılmasına aracı olarak para kazanmak demektir. Ortada bir ürün veya hizmet vardır ve bu ürünün insanlara satılmasına aracı olarak komisyon kazanırsınız. Mesela zayıflama hapı ürünü vardır bu ürünü pazarlayarak satışına aracı olursanız para kazanırsınız. Katıldığınız satış ortaklığı ağı size özel affiliate linki verir ve bu link üzerinden her yaptığınız satıştan komisyon kazanırsınız. Yani bir kişi sizin linkinze tıklayarak ürünü satın alırsa para kazanırsınız.

Günümüzde internetten en iyi kazanç sağlama yollarından birisi satış ortaklığı(affiliate marketing) yapmaktır. İnternetten para kazanmanın birçok yöntemi vardır ancak satış ortaklığı yani diğer adıyla affiliate marketing bu yöntemler içerisinde en iyi para kazandıranı konumundadır. Ayrıca işleri rayına oturttuktan sonra satış ortaklığından çok fazla para kazanabilirsiniz.

Satış ortaklığı sistemi programdan programa değişiklik göstermektedir. Kimi program üye yaptığınız kişiler başına para verirken, kimi program satış yapmanız başına para verir. Satış ortaklığının en güzel yanı sizin müşterilerle uğraşmamanızdır. Tüm sorumluluk ürün sahibindedir.

Satış ortaklığı yapmaya başlamak için öncelikle pazarlayacağınız bir ürün veya program seçmeniz gerekmektedir. Ürünleri ya da programları satış ortaklığı ağlarını kullanarak seçeceksiniz. Aşağıda Türkiye’deki kaliteli ve güvenilir satış ortaklığı ağlarının adreslerini vereceğim. Ürününüzü seçtikten sonra sizin için oluşturulan özel link üzerinden yaptığınız her satış başına komisyon alacaksınız. 

Son olarak

Satış ortaklığı, günümüzde para kazanmanın en kârlı yollarından bir tanesidir. Bu yüzden size bu sistemi kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğer zaman kaybetmeden satış ortaklığından para kazanmak istiyorsanız bu işi hızlı bir şekilde öğrenmelisiniz. Size tavsiyem Heraykazan eğitim setini uygulamanız. Buraya tıklayarak Heraykazanı hemen indirebilirsiniz.