İnternetten Para Kazan

Anket Doldurarak Para Kazanmak


Gerçekten anket doldurarak para kazanılır mı?

sorusuna yanıt arayan ve bir çok insanın kafasını kurcalayan bu soruya cevap bulmaya çalışan pek çok insan mevcuttur.

Gerçekten anket doldurarak para kazanabilir miyim?
Evet arkadaşlar internetten anket doldurarak gerçekten para kazanılır.

Günümüzde internetten para kazanma yöntemlerinden bir diğeri de anket doldurarak para kazanmak sistemidir. Bu sistem oldukça hızlı büyümeye devam etmekte ve de 2013 yılı içerisinde Türkiye’den tam 60.000 kişi 3.850.000$ ödeme almıştır. Bu anket doldurarak para kazanma işinizde sizin çabanız ne olmuştur?

Eskiden caddelerde anketörlük yapan kişileri görmüşsünüz ve de bu kişiler sizlere soru sormak için 1 dakikanızı istemişlerdir. Bu insanlar anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerden oluşmaktadır. Bu insanlar artık sokaklarda ve caddelerde gün geçtikçe azalmaya başlamış ve nadiren görülmeye başlamışlardır. Bunun sebebini siz hiç düşündünüz mü? Bunun ana temel sebebi anket doldurarak para kazanmak isteyen ajansların ortaya çıkarak insanlara internetten mail yolu ile anket göndermelerinden kaynaklanmaktadır.

Bundan dolayıdır ki on binlerce kişiyi dakikalar içerisinde mail yolu ile sorularını yollayarak istediği cevaplarını da 1 gün içerisinde almaktadırlar. Dolayısıyla anket firmaları bu işi normal anket işçisi çalıştıracağına daha fazla para vereceklerinden dolayı internet üzerinden anketlerini göndermelerinin sebeplerinden biri budur.

Örnek bir anket sorusu olarak; Kaç yılda seyahat ettiniz? , yılda kaç kere teknoloji ürünleri alırsınız gibi tarzda sorulardır. Büyük firmalar anket doldur para kazan işlerini anket ajans firmalarına göndererek işlerini daha ucuz maliyetli bir şekilde yaptırmak istemektedirler.