İnternetten Para Kazan

Facebook’tan Para Kazanmak


Facebook’u Kullanarak İnternetten Para Kazanma Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle çok ciddi çalışmalar gerektirmekte. Devamlı yeni paylaşımlarda bulunmak ve grup sayfanızı devamlı yenilemek zorundasınız. Örneğin sizde facebooktan para kazanmak istiyorsunuz bunun birkaç yolu var ve şimdi o yollardan birkaçı için yapmanız gerekenleri kısaca açıklayalım.

Profil Eklenti Reklamı
Öncelikle facebook’a kaydınız olmalı. Facebookta görüntünüzü oluşturduktan sonra profilinize ek olarak birde eklenti reklâm yerleştiriyorsunuz. Onaylandıktan sonra reklâm yayınlanmaya giriyor. Bu reklâm yayınlandıkça sizde Facebook’u kullanarak internetten para kazanma sistemine katılmış bulunuyorsunuz.

Facebook’un Özel Reklam Paketleri
Öncelikle facebook’ta yayıncı olarak bir hesap açmalısınız. Ödemeler için birde pay pal adresi almalısınız. Daha sonra uygulamanız ile ilgili reklam kodu alıyorsunuz.(bu reklam kodunu almak için uygulama ismi, link v.b bilgiler vermeniz gerekmekte) Reklam uygulamanız yayınlandıktan sonra tıklama istatistiklerini ayarlayıp kontrol ediyorsunuz.

Kazancınız belirlenen miktara eriştiğinde hemen paypal hesabınıza gönderiliyor. İsterseniz paypal hesabınızdaki parayı TL olarak kendi banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu şekilde sizde facebook’u kullanarak internetten para kazanma sistemi ile gelir elde etmeye başlıyorsunuz.

Satışa Ortak Olarak
Facebook satış ortaklığı için de ideal bir pazar yeridir. Gene kendi profilinizde bir link paylaşarak işe başlıyorsunuz. Paylaştığınız linkteki ürün satıldıkça sizde komisyon alıyorsunuz. Bu ürün ile ilgili tanıtım yazıları da yazarsanız facebook’u kullanarak internetten para kazanma sistemine geçtiniz demektir.

Kısacası bir reklâm vermek size çok büyük gelir imkânı sağlayacaktır. Verdiğiniz reklâm hem dünyadaki milyonlarca insana hizmet olarak sunulacak hem de size para kazandıracak. Kim istemez ki böyle bir şeyi.

Bizim önerimiz kesinlikle FaceBook gibi sosyal ağların size sunduğu bu potansiyeli satış ortaklığı sistemi ile birleştirmenizdir.