İnternetten Para Kazan

Makale Yazarak Para Kazanmak


İnternet çağımızın vazgeçilmezlerinden oldu, internet üzerinden makale ya da tez gibi veriler yazarak aylık 2000 TL civarında bir para kazanabilirsiniz. Peki bu işi nasıl yapacaksınız?

 İnternet üzerinden para kazanmak için makale yazarlığı yapabilir ve ister haftalık isteseniz de aylık ödeme alabilirsiniz. Aylık 1000 TL'ye kadar para kazanma fırsatı sizleri bekliyor.
İnternetten para kazanmak isteyenler için çok fazla seçenek olduğunu ve birçok para kazanma yönteminin olduğunu sizlere heraykazan.com da anlatıyoruz. İnternet üzerinden para kazanmak isteyen kişiler için her dönem farklı işlerin çıktığını ancak; içlerinden en güzelinin bir tanesi olduğunu bugün sizlere anlatacağız. Öncelikli olarak makalemizi dikkatli bir şekilde okumalı ve daha sonrasında neler yapabileceğinizi öğrenmelisiniz. İnternetten para kazanmak isteyenler kesinlikle internet ortamını iyi tanımalı ve hakkında bilgi almalılardır. Kolay para kazanmanın mümkün olduğu internet ortamında klişe haline gelmiş ve bilinen çok iyi bir iş bulunmaktadır. 

Yapması kolay olan, hiçbir vasıf istemeyen ve herkesin evinden rahatlıkla yapabileceği makale yazarak para kazanma işi gerçekliği olan ve sürekli kendisini geliştirip yenileyen bir iştir. Makale yazdırmak isteyen internet sitesi sahipleri hem erkek hem de kadın birçok yazar aramaktadırlar. Genellikle istedikleri kişileri kolayca bulamayan internet sitesi sahipleri, yeni alımlar açmakta ve yeni alımlar yapmaktadır. Her seferinde farklı kullanıcılara yönelen site sahipleri, doğal yazılar yazılmasını istemektedir.

NE KADAR KAZANBİLİRSİNİZ?

Makale yazdıran site sahipleri öncelikli olarak sizlere belirli bir tarife çıkartacaklardır. Çıkarttıkları tarifeye bakar ve ona göre bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Şuan birçok kişi alt limit uygulaması yapmaktadır. Alt limit uygulamasındaki rakamlar ise şu şekilde olacaktır.

100 kelime: 1 TL,
200 kelime: 2 TL,
250 kelime: 2,5 TL,
300 kelime: 3 TL,
350 kelime: 3,5 TL,
400 kelime: 4 TL,
500 kelime: 5 TL

 

PERFORMANSA BAĞLI OLARAK DAHA FAZLA MAAŞ


Bazı kişiler ise yayınladıkları makalelerden eğer çok fazla ilgi görürler ise o zaman daha fazla ödeme yapabilirler. Örneğin 500 kelimelik yazdığınız bir makale patronunuza getiri olarak çok katkı sağlar ise size 5 TL yerine 7 – 8 TL gibi bir para ödeyebilir. 

Üstelik yukarıda vermiş olduğumuz rakamlar tamamen alt limit uygulamasındaki rakamlar olmakta ve bazı kişiler tarafından daha yüksek maaşlar ödenmektedir.