İnternetten Para Kazan

Twitter’dan Nasıl Para Kazanılır?


Twitter ile aranız çok iyi ise bunu twitter para kazanma yöntemlerini uyguluyarak kazanca dönüştürebilirsiniz.

Dünya ‘nın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Twitter günümüzde gerek siyasiler gerek sanatçılar bakımından çok popüler bir şekilde kullanılıyor.
Bunu fark eden çok sayıda firma reklamlarını twitter üzerinden yapmaya başladılar.

Ayrıca çok sayıda internet sitesi sitelerine ziyaretçiyi bu sosyal ağdan çektiğinden dolayı reklam alanı çok geniş ve oldukça kârlı olduğunu söyleyebiliriz.

Twitter aynı facebook para kazanma yöntemlerini anlattığımız gibi çok seçenekli para kazanma yöntemleri mevcuttur. Tabi bunun ticaretinin en büyük bölümüde yine webmaster forumlarından geçmektedir.

1.) Tweet atarak para kazanma : Eğer elinizde çok aktif ve geniş bir kitleye sahip bir hesap var ise reklam amaçlı tweetler atarak para kazanabilirsiniz. Atıyorum A firması bir reklam yapıyor ve bu reklamının videosunu sizden belirli bir ücret karşılığında tweet atmanızı isteyebilir.

2.) Retweet yaparak para kazanma : Yine hesabınız çok aktif ise takipçilerinizi attığınız tweetleri favorilerine ekliyor ve retweet yapıyorlarsa firmalar veya ünlüler sizlerden herhangi bir tweetlerini retweet yapmanızı isteyebilirler.